اعتقاد عمومی بر این است که کانادا یکی از 10 کشور برتر در زمینه راه اندازی کسب و کار است.

 این به دلیل غنی بودن منابع طبیعی این کشور، داشتن نیروی کار فوق العاده ماهر و یک دولت پایدار است. اگر می خواهید در آینده خود سرمایه گذاری کنید و از این روش به کانادا مهاجرت کنید، شرکت سرزمین بهتر چندین گزینه ویزای کارآفرین و سرمایه گذاری به شما پیشنهاد میدهد، از جمله برنامه ویزای شروع به کار و برنامه نامزدهای خاص منتخب استانی . اگر طبق برنامه ریزی مهاجرتی تیم ما در مسیر تجاری خود موفق باشید، شما و خانواده تان به راحتی می توانید با هم به کانادا بروید.

کانادا به دنبال تازه واردانی است که از تجربه هایی مثل کارآفرینی ، استعداد و نوآوری برای شروع ، مدیریت یا راه اندازی مشاغل جدید در این کشور برخوردار هستند. با سرمایه گذاری های جدید خارجی ، کانادا می تواند از طریق ایجاد تنوع و توسعه، موفقیت روز افزون و مداوم اقتصاد خود را تضمین کند. بیایید نگاهی دقیق به چندین گزینه ویزا کارآفرین و سرمایه گذار برای کسانی که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند، ارائه دهیم.

 

Start-up Visa Program

برنامه ویزای استارت آپ یک گزینه کلی مهاجرت تجاری یا ویزا "Investor" است که به شما امکان می دهد با راه اندازی مشاغل در هر نقطه از کشور به کانادا مهاجرت کنید. شما و کسب و کارتان برای موفقیت در درخواست خود باید مجموعه ای از باید ها را داشته باشید.

 به طور کلی، تجارت شما باید نوآورانه باشد، برای کانادایی ها شغل ایجاد کند و بتواند در سطح بین المللی رقابت کند. در حالی که منتظر تأیید درخواست خود هستید، همچنین می توانید برای داشتن شغل در کانادا درخواست مجوز کار موقت کنید.