ده کشور برتر آسیا برای کار و زندگی

با توجه به شرایط کار و زندگی در کشور ایران متقاضیان زیادی تصمیم به مهاجرت گرفته اند. اگر خواستار مهاجرت به کشورهای آسیایی هستید و قصد دارید اطلاعاتی در این خصوص کسب کنید مقاله 10 کشور برتر آسیا برای کار و زندگی را مطالعه کنید. مقاله ای که مطالعه می کنید به همت کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به نگارش در آمده است، اگر شما هم کشورهای آسیایی را برای کار و زندگی انتخاب کرده اید تا پایان ما را همراهی کنید.

ژاپن از 10 کشور برتر آسیا برای کار و زندگی

این کشور سومین کشور قدرتمند دنیا به لحاظ اقتصاد است همچنین به عنوان رهبری در زمینه تکنولوژی شناخته می شود. در دسته های قدرت جهانی، کارآفرینی و تحصیلات کشور ژاپن دارای بالاترین امتیازات جهانی است. برای آنکه وارد بازار کار این کشور شوید به دعوت نامه شغلی و ویزای کار ژاپن نیاز دارید. متوسط میزان حقوق و دستمزد در کشور ژاپن ماهانه 684471JPY (ین) است، باید به این نکته اشاره کرد که هزینه های زندگی در کشور ژاپن ارزان نیست و بیشترین هزینه زندگی مربوط به اجاره خانه می باشد. متقاضیان می توانند با اقامت در شهرهای کوچک ژاپن 20 % در هزینه های محل اقامت خود صرفه جویی کنند.

چین جز 10 کشور برتر آسیا برای کار و زندگی

بعد از کشور آمریکا کشور چین دارای بزرگترین اقتصاد دنیا می باشد، در طول سال های اخیر استاندارد زندگی در کشور چین با توجه به افزایش دستمزد و حقوق بالا رفته است. با توجه به تعداد بالای ساکنین خارجی در شهرهای بزرگ کشور چین اقامت مهاجران در این شهرها راحت تر خواهد بود اما دقت داشته باشید که هزینه های زندگی در شهرهای بزرگ این کشور گران تر از هزینه های زندگی در شهرهای کوچک است. میزان حقوق و دستمزد در کشور چین به مهارت و محل زندگی شما وابسته است، در شهرهای بزرگ مانند: شانگهای، پکن، هنگ کنگ و گوانگژو شرایط کاری بسیار خوبی برای آشپزان و معلمان زبان وجود دارد و حقوق و دستمزد قابل توجهی دریافت می کنند ولی به همان اندازه هزینه های زندگی در این شهرها بالا است. به همین دلیل بیشتر مهاجران تصمیم میگیرند در شهرهای کوچک چین اقامت داشته باشند.